Rólunk

A Mentor Oktatási Stúdió elsődleges tevékenysége, hogy hatékony segítséget nyújtson a gimnáziumi felvételik előtt álló diákoknak, magyar és matematika tantárgyakból.

Másodsorban, hogy az egyéni kompetenciák fejlesztésével korrepetáljon és problémamegoldó gondolkodást alakítson ki.

Kiscsoportos foglalkozásaink tematikája a gyakorlati tudásra és a kognitív képességek fejlesztésére helyezi a hangsúlyt. Célunk, hogy a nehéz követelményrendszert átláthatóvá és rutinszerűen alkalmazhatóvá tegyük, hogy a nehéz próbatételek könnyen teljesíthetőkké váljanak.

Gyakorló tanárok vagyunk, az órákon sok feladattal, és tanáccsal támogatjuk a tanulókat, hogy közös munkánk célravezető és eredményes legyen.

A tanulás, az erőfeszítés, a bátorság elengedhetetlen, de mindez támogatás, és önbizalom nélkül nehezen elérhető.

Barátságos és korszerű környezetben, modern eszközök segítségével tartjuk foglalkozásainkat.